ГОРЕЩО
Желязков подари на Урсула фон дер Лайен българските евромоенти и обеща България да бъде...
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
СИГНАЛ ДО ПИК! Лъснаха гнусни подробности за любимеца на ППДБ. Извратеният директор Евтимов с профил в гей приложение - карал мъже да му пращат голи снимки (ФАКСИМИЛЕТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Китай се включи в борбата на международната общност с вируса ебола с още 2 милиона долара, предаде Ukrinform, позовавайки се на китайската преса, пише Фокус.
препоръчано
„Китайското правителство дари 2 милиона долара на Световна здравна организация за борба с вируса ебола в Западна Африка.”, се казва в съобщението.
Досега Китай е направил 4 транша към 13 страни и международни организации на обща стойност 122 милиона долара. В засегнатите от болестта региони, с регистрирани смъртни случаи, работят над 700 китайски специалисти и още хиляда се готвят да заминат.
ISW: Русия се подготвя за потенциален конфликт с НАТО в бъдеще
8075
преди 1 часа
Още 6 месеца проверки по границите на Словения с Хърватия и Унгария
5921
преди 1 часа
Сръбски оръжеен бос почина загадъчно в Москва
28307
преди 4 часа
Нови неприятности за милиардера Роман Абрамович - времето му изтичало
28006
преди 4 часа


