ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на обществената сигурност на Китай Го Шенкун е наредил да се повиши нивото на превантивните антитерористични действия в страната, след серията атентати в Париж, съобщава агенция "Фокус", позовавайки се на Xinhua.
Министърът на обществената сигурност настоятелно е препоръчал на всички департаменти и представители по места да повишат готовността, да засилят разузнавателната дейност, както и системата за ранно оповестяване на терористична заплаха, с цел обезпечаване на обществената сигурност стабилността. Го Шенкун е призовал властите на всички нива да вземат предвид сложната природа на борбата с тероризма.
препоръчано
свързани новини
ЕС призова за дела, а не думи след атаките в Париж
7109
на 15.11.2015
Самолет се разби в Судан, 14 души на борда загинаха
10701
преди 7 часа
Чарлз и Камила пристигнаха на държавна визита в САЩ
13503
преди 8 часа
Стрелецът от гала вечерята на Тръмп получи обвинение
14222
преди 9 часа
Revolut ограничава част от услугите си в България
21143
преди 9 часа


