ГОРЕЩО
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кораби, превозващи китайски войници за първата отвъдморска военна база на Пекин, заминаха за Джибути, предава Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
Позицията на Джибути на северозападния край на Индийския океан създаде притеснения в Индия, че страната ще бъде поредната в китайския „низ от перли“ от военни съюзи и придобивки около Индия, включително Бангладеш, Мианмар и Шри Ланка.
Китай започна изграждането на логистична база, стратегически разположена в Джибути, още миналата година. Базата ще се използва за презареждането на китайски кораби, участващи в миротворчески и хуманитарни мисии край бреговете на Йемен и Сомалия.
Силно земетресение край бреговете на Камчатка (КАРТА)
6982
на 05.12.2025
Силен трус разлюля Северозападен Китай
10203
на 04.12.2025
Макрон и Си Цзинпин се срещнаха в Пекин
10390
на 04.12.2025
Жертвите от наводненията в Индонезия надхвърлиха 800 души
7975
на 03.12.2025


