ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Китайският износ се е свил с 6,2 % за една година до 1,08 трилиона юана (около 174 милиарда долара), още един знак за слабостта на втората по големина световна икономика, предава агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.
Според официални данни на китайската митническа агенция, вносът също е намалял с 16,1 % до 873,9 милиарда юана.
препоръчано
Китайската икономика ще нарасне с 6,8% през 2015-а
3610
на 14.04.2015


