BG EN

Китайският интернет гигант Huawei порица Агенцията за национална сигурност на САЩ заради подслушванията

Азия

Китайският интернет гигант Huawei порица Агенцията за национална сигурност на САЩ заради подслушванията

9404
на 24.03.2014
Китайският интернет гигант Huawei порица Агенцията за национална сигурност на САЩ заради подслушванията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Китайският телекомуникационен и интернет гигант Huawei порица американската Агенция за национална сигурност след появилата се информация, че агенцията е следила компанията от години, предаде AFP. 

препоръчано

Докладите за шпионаж са съставени на база на информацията, която беше осигурена от бившия служител на Агенцията Едуард Сноудън. В съботните си броеве The New York Times и Der Spiegel написаха, че АНС е получила достъп до архивите на Huawei, успяла е да подслушва разговори между служители на компанията и дори се е добрала до секретен код за някои от продуктите на китайската компания. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК