ГОРЕЩО
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Представители на клуб от елитната дивизия на Китай са в България, за да наблюдават изявите на Маркиньос и Неманя Милисавлевич от ЦСКА. Скаутите от Азия се надяват да видят в игра двамата. От "Армията" пазят в тайна името на клуба, но интересът е сериозен.
Ръководството на "армейците" се надява да получи най-малко 300 хиляди евро за правата им, пише "Меридиан Мач". Маркиньос вече има опит в местното първенство и е познато име там. 32-годишният бразилец игра за Чанчун Ятай през 2012-а.
Очаква се днес срещу Раднички (Ниш) китайците да бъдат на трибуните и да си водят записки. Приятелският двубой е от 18:00 часа на "Армията".
препоръчано
Гришо призна какво ще прави след края на кариерата си
34201
преди 12 часа
Локо (Пд) остана без изпълнителен директор
7992
преди 14 часа
ЗЛАТНА КОКОШКА: Колос пожела перлата на Лудогорец
11112
преди 18 часа
Обявиха състава на България за FIFA Series 2026
6349
преди 18 часа


