ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Ангелов върна Кокорчо в 7 клас (ВИДЕО)
Колтуклиева ОТНОВО РАЗКРИ двойния аршин на Киро и компания: Та кой употребява НСО за лично ползване?!
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ШОК! Вижте какво показвала една от камерите в мъжките тоалетни на 138-о училище, монтирана от извратения директор… (СНИМКА)
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
ЧАС ПИК
Кифленско селфи! Деси Слава отпра яки баджаци, гаджето й Благой грозен корем (СНИМКА)
152008
на 13.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Понеслата се на крилете на любовта фолк певица Деси Слава, успя за пореден път да втрещи феновете си с кифленско селфи, което публикува на страницата си във фейсбук, съобщава "Хот Арена".
Разбира се, на снимката Деси е в компанията на своето младо гадже Благой Найденов, известен и като Малката Кобра. По всяка вероятност кадърът е щракнат в стаята на хотела, в който звездата заведе младия си любовник за рождения му ден преди дни. До тук всичко е наред. Обичат се, снимат се. Но първият шок идва от шкембето, което младият, едва 19-годишен младок е отпрал. Деси също шокира със здрави баджаци, които е завъртяла.
препоръчано
свързани новини
Зарко се пропи заради Деси Слава
37786
на 13.06.2016

Синът на Деси Слава позира като кифла по примера на мама
36289
на 04.06.2016
Анелия за Деси Слава: Не пръцкам при секс като нея
189329
на 02.06.2016
Деси Слава се ошишка трагично
41707
на 19.05.2016


