ГОРЕЩО
Президентът Йотова с първи думи за взривилия се дрон: Очаквам докладите на службите и каква е била неговата роля
Вижте как тийнейджърите садисти от Пловдив купонясват с брадви и алкохол (СНИМКИ)
Край на двойното обозначаване на етикетите: Цените от днес - само в евро
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кичка Бодурова е бясна на столичната кметица Фандъкова. Певицата от години живее в Америка, но си построи къща в полите на „Витоша“, до която, обаче, няма асфалтирана улица, пише столичен вестник.
препоръчано
„Вече 7 години откакто я имам тази къща – нашата улица продължава да не е асфалтирана. Принудена съм, когато се връщам в София, да живея в кочина, тъй като комшиите ми си изхвърлят отпадъците пред къщите и където сварят по простата причина, че на улицата няма една кофа за боклук.
Това е възмутително! А аз си плащам добросъвестно данъците“, ядосва се певицата.
Тези дни тя ще прати и официално писмо до кмета Йорданка Фандъкова.
ПОРЕДНО УБИЙСТВО: 18-годишен екзекутира чичо си с кол, докато спи
11294
преди 26 минути
Кричим събира средства за семейството на убития Георги Кузев
13957
преди 2 часа


