КЛАСА: Ивелин Попов блесна с гол в Русия

5482
на 29.09.2019

Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов вкара гол за победата на неговия Ростов с 3:0 над Динамо Москва в среща от 11-ия кръг руската Премиер лига.

Нападателят откри резултата в 25-ата минута с красив удар от въздуха, след като засече центриране на Чернов.

Попов бе на терена през цялата среща, а в 65-ата минута получи жълт картон. Другите попадения за Ростов бяха дело на Шомуродов и Зайнутдинов, предава БТА.

Ростов вече има 23 точки и се изкачи на 2-ото място, колкото има и лидерът Зенит, който е с по-добра голова разлика.

ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО) ШОУТО ПРОДЪЛЖАВА! Делян Добрев звъни спешно от САЩ - иска да го включат в парламента онлайн, за да разбие еквилибристиките на Асен Василев (ВИДЕО)