Клаудио Раниери дебютира с победа начело на Рома

6543
на 12.03.2019

Новият наставник на Рома Клаудио Раниери направи мечтан дебют начело на тима, след като отборът му победи като домаки Емполи с 2:1 в последния мач от 27-ия кръг на футболния шампионат на Италия.

С попадение на Стефан Ел Шарауи в 9-ата минута Рома поведе в резултата на „Олимпико” в Рим. Три минути по-късно обаче Хуан Жесус от дузпа възстанови равенството. В 33-ата минута Патрик Шицк вкара втори гол за Рома, за крайното 2:1.

Отборът на домакините завърши мача с десет души, след като в 80-ата минута Алесандро Флоренци получи втори жълт и червен картон.

След 13-ата си победа за сезона Рома е на пето място в класирането, на три точки от четвъртия Интер.

Емполи регистрира 15-а загуба, като е на 17-а позиция, само на точка над зоната на изпадащите.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО) Николай Бареков пред ПИК TV: ГЕРБ и ДПС убиха ПП с два смъртоносни удара! Кирил Петков и Лена Бориславова са абсолютни мошеници (ВИДЕО)