BG EN

Клиент на кошмарния хотел: Имаше само един ресторант за 950 души

ЧАС ПИК

Клиент на кошмарния хотел: Имаше само един ресторант за 950 души

10233
на 13.04.2015
Клиент на кошмарния хотел: Имаше само един ресторант за 950 души
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Имаше само един ресторант за 950 души. Нямаше къде да ядем". Това заяви за "Здравей, България" Момчил Тодоров, гост на кошмарния хотел, съобщи Нова тв. 

препоръчано

Става дума за апокалиптичната ваканция на българи и румънци, решили да изкарат великденската ваканция в Златни пясъци. Те отседнали в хотел от висок клас, без да подозират какво ще им се случи там. Оказало се, че няма топла вода, нито пък храна. Заради липсата на ядене се стигнало дори до бой. 

"На паркинга също нямаше място, колите бяха почти една върху друга. Въпросният румънец, който направи скандала, е ударил двама от сервитьорите и е издърпал едно от момичетата", разказва Тодоров като допълни, че едно от момичетата е било ударено, но не е имало никакви последици за мъжа, който го е сторил. 

В ресторанта е имало само седем или осем сервитьори, които са обслужвали всички няколкостотин клиенти. Лекар не е имало. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 116
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК