ГОРЕЩО
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ШАШ И ПАНИКА: Голямо шубе подгони ПП, Денков кандърдисва Радев да не скача на избори
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Оставката на правителството спря създаването на протестна партия, която да служи като патерица на ППДБ и Румен Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма да е студено, но ще вали. Такава е прогнозата за тази седмица, представена от климатолога доц. Георги Рачев пред БНТ.
препоръчано
"Май месец винаги има риск от преливане на реки. В четвъртък, петък и събота ще има валежи и в Източна България. Засега няма индикации за големи градушки", заяви той.
Рачев заръча на абитуриентите да си вземат горна дреха, преди да излязат на тържеството си. Иначе лятото се очаква да бъде нормално. Според доц. Рачев още втората половина на месец юни ще е подходяща за почивка на море.


