ГОРЕЩО
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Радев
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Клошар на 68 години е бил прегазен от микробус и кола тази сутрин на стария път от Девня за Варна. Той е починал на място.
препоръчано
Инцидентът е станал малко след 6 часа.
Мъжът е вървял по пътното платно, когато е блъснат от микробус. Минута по-късно е прегазен и от лек автомобил.
Загиналият е от Девня. Бил е поставен под пълно запрещение, тъй като е имал психични отклонения. Причините за трагичния инцидент се разследват.
УЖАС В ПЛОВДИВ: Клошар умря в дома си сред купища боклуци
20321
на 16.09.2019


