ИЗВЪНРЕДНО: Драма в Разград, "орлите" аут от ШЛ - Моци с червен картон...

101286
на 17.07.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Драма в Разград, орлите аут от ШЛ - Моци с червен картон...

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Лудогорец загуби с 2:3 от Ференцварош във важен мач-реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата се проведе в Разград. Главен рефер на спора бе Донатас Румшас (Литва). Голеада на "Лудогорец Арена", Моци пък получи червен картон, а Швиерчок пропусна дузпа.

Преди седмица "орлите" отстъпиха с 1:2 в Унгария. Така след 2 победи -  Ференцварош ще играе във втория кръг на пресявките в ШЛ срещу малтийския тим Валета. Разградчани пък ще продължат участието си в евротурнирите във втория кръг от квалификациите на Лига Европа, където се очертава да срещнат Валур (Исландия).

Кхаратин засече центриране от корнер в 17-ата минута и с изстрел с глава реализира за гостите.

Шкварка в 21-ата минута от близка дистанция с шут с десния крак прати топката в мрежата.

Между въпросните два гола на унгарския тим, Марселиньо стреля остро от фаул, а кълбото срещна гредата и не пожела да влезе във вратата.

Георги Терзиев в 24-ата минута с глава вкара за Лудогорец - 1:2.

Малко по-късно се стигна до дузпа за "орлите". Швиерчок стреля от бялата точка в 29-ата минута като избра триково изпълнение - копвайки топката към центъра на вратата, Дибуш обаче парира кълбото. Секунди по-рано пък Марселиньо отново от фаул нямаше късмет пред гола.

Нгуен в 48-ата минута напредна по лявото крило, след това се озова в опасна стрелкова позиция и шутира, а топката се отклони от играч на Лудогорец и попадна в мрежата на разградчани - 1:3.