Ключов успех за Юве! Кмета с нова загуба (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ ШЛ)

11917
на 23.11.2016

Отборът на Ювентус записа сериозен успех. Юве изоставаше с гол пасив срещу Севиля в мач от групите на Шампионска лига. Гостите обаче не само осъществиха обрат, но и спечелиха с 2 попадения разлика - 3:1 за Ювентус в срещата.

Попадение на Пареха в 9-ата минута. Гол на Маркизио от дузпа в 45-ата минута. И късни попадения на Бонучи и Манджукич в двубоя. Домакините играха близо час с човек по-малко на терена заради червен картон на Васкес. Което определено се отрази на представянето на двата тима на терена.

Ивайло Петев - Кмета пък не успя да изведе Динамо Загреб до точка или три срещу Лион.

Ето всички резултати от мачовете от Шампионска лига, които се играха тази вечер.

ЦСКА Москва - Байер - 1:1
Динамо Загреб - Лион - 0:1
Борусия Дортмунд - Легия - 8:4
Лестър - Брюж - 2:1
Спортинг Лисабон - Реал Мадрид - 1:2
Монако - Тотнъм - 2:1
Севиля - Ювентус - 1:3
Копенхаген - Порто - 0:0.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)