ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров – Херо няма да продължи договора си с клуба. Той ще води отбора до края на първенството, като целта е отново да изведе "орлите" до първото място. След това двете страни ще се разделят без драми.
препоръчано
Договорът на наставника е за 1 + 1 години. Самият Херо не се чувства добре в Разград по различни причини, пише "Кота Спорт". Той успя да извади Лудогорец от груповата фаза на Лига Европа, но след това отборът бе елиминиран от гранда Милан. Бе допуснато и отпадане за Купата на България.
свързани новини
Сега остава единствено защитата на титлата. Ръководството на клуба от Разград вече се оглежда за нов треньор, на този етап имена не могат да се коментират.


