BG EN

Кмет влезе в затвора за сеч на тополи

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Кмет влезе в затвора за сеч на тополи

7878
на 08.11.2014
Кмет влезе в затвора за сеч на тополи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият кмет на община Кочериново Костадин Катин вече е в Бобовдолския затвор. След продължила с години съдебна сага с обвинения за злоупотреба със служебно положение и заради подтикване на негови подчинени да лъжесвидетелстват, той беше осъден да излежи ефективно четири години.

препоръчано

Катин беше признат за виновен за това, че е превишил правата си и е иззел правомощията на директора на Държавно ловно стопанство "Рилски манастир", разрешавайки сеч на тополи, съобщава в. "Стандарт".


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Хороскопът на Алена за мрачния 14 май - Близнаците подвластни на емоциите, Раците да бъдат търпеливи САМО В ПИК: Хороскопът на Алена за мрачния 14 май - Близнаците подвластни на емоциите, Раците да бъдат търпеливи
ПИК TV x
ПИК TV! Ген. Атанасов: На Радев му остава малко време в политиката! Въпросът е кой му натисна копчето (ВИДЕО) ПИК TV! Ген. Атанасов: На Радев му остава малко време в политиката! Въпросът е кой му натисна копчето (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК