BG EN

Кметът на Велико Търново обяви 30 януари за неучебен ден

Региони

Кметът на Велико Търново обяви 30 януари за неучебен ден

3510
на 28.01.2015
Кметът на Велико Търново обяви 30 януари за неучебен ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във връзка с наблюденията и тенденцията за увеличаване на острите респираторни заболявания на територията на Община Велико Търново със своя заповед кметът Даниел Панов обявява 30 януари, петък, за неучебен ден за училищата на територията на Община Велико Търново. Това съобщиха от пресцентъра на общината, предаде агенция "Фокус".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК