ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По нов начин ще изглеждат уличните кафенета в Монтана от тази пролет. Това обяви кметът на града Златко Живков, цитиран от Конкурент.
препоръчано
След намесата на общината собствениците демонтираха оранжевите и цикламени палатки, под които се криеха масите. Години наред площадът и градската градина наподобяваха палатков лагер.
„Предприехме всичко необходимо и уличните кафенета вече ще бъдат различни – коментира Живков. - Всички собственици са предупредени и вече започнаха реконструкциите.
Градът ни ще има нормален вид – без шарени чадъри и палатки. В момента ремонтираме парковете и няма как да позволим всеки да слага, каквото му хрумне”.
Варненци излизат на протест срещу Коцев
42646
преди 16 часа
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
10003
на 12.06.2026
Внимание, шофьори: Ремонтират участъци от магистралите „Тракия“ и „Хемус“
8318
на 12.06.2026


