ГОРЕЩО
ТОП ИКОНОМИСТ! Бюджетирането на Гълъб Донев трябва да разкрие загадките за инфлацията, заплатите и дефицита
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Васил Грудев осветли истината за земеделието у нас: Имаме страхотна реколта, но не виждам пламък и амбиция (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Топ експертът Михаил Кръстев посочи плюсовете и минусите на бюджета: Не трябва да бъде отписван. Не виждаме достатъчно смели действия за поправяне на щетите, нанесени през последните 5 години (ВИДЕО)
ГЪРМИ ГОЛЯМА АФЕРА: Демерджиев имал действащ договор с американски лобист до преди дни
Можете ли да го познаете?! Депутат си пусна СНИМКА от плажа с плочки на корема и мускули на културист
Акценти
Кметът на Перник не купува яйца за Великден - ето кой му ги осигурява (СНИМКА)
119655
на 11.04.2026
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на Перник Станислав Владимиров не купува яйца от магазина. И сега за Великден не му се е наложило да пазарува.
препоръчано
Владимиров си има петел Джеки и кокошки, които му снасят пресни-пресни яйца. Това съобщи самият той в профила си във "Фейсбук".
"Петелът Джеки и дамите му осигуриха велиденските яйца. Светли празници!", написа пернишкият кмет.
Така един от най-известните кметове в страната ще посрещне Великден с боядисани яйца собствено производство.
Преди години Бойко Борисов призна, че не купува яйца за Великден. Той не си отглежда кокошки. Но се надявал съседките да му донесат за празника.


