ГОРЕЩО
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
Региони
Кметът на Петрич лепна коронавирус на имения си ден, пренощува в болницата
23021
на 27.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на Община Петрич Димитър Бръчков е с положителен резултат за коронавирус. Това съобщиха от Общината.
препоръчано
Изследването е направено с PCR тест. Кметът Димитър Бръчков е в добро общо състояние, но останапрез нощта под наблюдение в МБАЛ „Югозападна болница“, база - Петрич.
От утре ще бъде на домашно лечение. Предстои да бъдат изпълнени инструкциите на Регионална здравна инспекция - Благоевград за последващи действия относно контактните лица.
Призовават се всички жители на община Петрич да спазват стриктно предписанията на здравните власти, за да се сведат до минимум рисковете от заразяване с COVID-19.
Над 160-годишен храм в Симитлийско оживя на Никулден
5304
преди 2 часа
ИЗВЪНРЕДНО! Скъса се е дигата на река Изворска, евакуират хора
21168
преди 21 часа
Кметът на Бургас задейства системата Bg-alert заради пороите на юг
34134
преди 22 часа


