ГОРЕЩО
СТРАШНО Е: 27 км достигна опашката от тирове на границата ни с Турция
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
НОВ ХИТ ЗА GEN Z: Мирчев, псевдоборецът за демокрация: На скута има ли местенце за послушното момченце? (ВИДЕО)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Алекс Сърчаджиева: Богаташ поиска да му стана любовница, предложи ми къща
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Състоянието на кмета на украинския град Харков Генадий Кернес е стабилно и той вече диша самостоятелно. Това съобщи руският в. Взгляд, позовавайки се на представител на медицинския център „Рамбам” в Израел, където се лекува Кернес.
„В четвъртък започнаха да извеждат пациента от медикаментозна кома. Неговото състояние е тежко, но стабилно, и изисква продължително и постепенно лечение”, пояснява източникът.
В понеделник сутринта срещу Кернес бе открита стрелба, в резултат на което той бе тежко ранен, заради което бе поставен в изкуствена кома. При покушението са били засегнати гръбначният стълб и вътрешни органи
препоръчано
Румънският президент: Не се страхуваме от война с Русия
4566
преди 34 минути
Израелската армия обяви, че е убила трима членове на "Хизбула" в Южен Ливан
3481
преди 51 минути
Канцлерът на Германия сравни Путин с Хитлер
7225
преди 1 часа


