BG EN

Кметът на Хирошима зове: спрете с ядреното оръжие

СВЕТЪТ ДНЕС

Кметът на Хирошима зове: спрете с ядреното оръжие

4689
на 06.08.2015
Кметът на Хирошима зове: спрете с ядреното оръжие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на град Хирошима Кадзуми Мацуи призова международната общност напълно да се откаже от ядреното оръжие, предаде ТАСС.

препоръчано

„Докато ядреното оръжие съществува никога не знаеш кой ще стане негова жертва. Чуйте нашия глас и помислете сериозно върху това. Посетете Хирошима, чуйте историите на оцелелите“, заяви Мацуи по време на церемонията в памет на атомната бомбардировка , случила се преди 70 години.

Кметът на Хирошима напомни, че при експлозията са загинали не само местни жители, но и корейци, китайци, хора от целия Азиатски регион, както и американски военнопленници.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК