ГОРЕЩО
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във връзка с по-високите температури кметът на София Йорданка Фандъкова възложи на Столичния инспекторат да създаде организация за миене на столичните булеварди.
препоръчано
Това съобщиха от пресцентъра на Столична община (СО).
През тези два дни екипите ще мият булевардите: "Васил Левски", "Царица Йоанна", "Дондуков", "Житница" и др.
"При подходящи условия, дейността ще продължи и през следващите дни. Миенето е една от основните мерки, включени в програмата за подобряване на качеството на атмосферния въздух", уточниха от СО.


