BG EN

Козел се продаде за 3,5 млн. долара, интернет се възмути

ЧАС ПИК

Козел се продаде за 3,5 млн. долара, интернет се възмути

5431
на 10.09.2013
Козел се продаде за 3,5 млн. долара, интернет се възмути
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бизнесмен-скотовъд от Саудитска Арабия е продал козел за рекордната сума от 3,5 милиона долара, съобщи "Ал Арабия", като се позова на местни медии.

препоръчано

Според специалистите по развъждане на кози продаденото животно притежава уникални характеристики и принадлежи към много рядка порода. Все пак експертите са на мнение, че цената от 3,5 милиона долара е прекалено висока.

Сделката е била сключена в столицата на Саудитска Арабия Рияд. Съобщението за платената за козела цена е предизвикала небивал отзвук в социалните мрежи на страната.

Местни интернет ползватели са изразили възмущението си. Някои от тях са

подчертали, че вместо да се дават гигантски суми за някакъв си козел, пък бил той от специална и рядка порода, е по-добре да се окаже помощ на милионите сирийски бежанци, пише Араб нюз.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК