ГОРЕЩО
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
10 000 лева - за толкова беше продаден кралският пъпеш, който беше разигран на търг у нас.
препоръчано
Наддаването за него приключи снощи. Японският пъпеш от сорта юбари, който е най-скъпият в света, се отглежда от няколко месеца в оранжерия край Пловдив. Началната обявена цена беше 400 лв.
Красимир Кумчев е земеделският производител, отгледал плода в село Трилистник. Той разкри, че мъж на име Георги Таров от Плевен е щастливият нов собственик на пъпеша. Той е агробизнесмен. Още в събота плодът ще бъде откъснат пред очите на спечелилия го. Пъпешът тежи 1.600 кг.
Разкриха неочаквана полза от консумацията на пъпеш
19064
на 13.07.2022


