ГОРЕЩО
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима машинисти на метрото в София са положителни за коронавирус. Това потвърди изпълнителният директор на столичния “Метрополитен” Димитър Братоев.
препоръчано
Първите им симптоми се появили преди около седмица и не са идвали на работа.
Изследват се още над 20 контактни лица сред колегите на машинистите. Всички те са извадени от графика.
Помещенията, които са обитавани от заразените служители, са дезинфекцирани, включително депата и кабините на влаковете, съобщава Би Ти Ви.
Машинистите са нямали контакт с пътниците.
115 акта са написани в метрото за неносене на маски
10898
на 14.10.2020
ОТ ПОНЕДЕЛНИК: Хайки за маски тръгват в метрото и в трамваите
15459
на 11.10.2020


