ГОРЕЩО
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Асен Василев заплашвал Мирчев, Божанов: Искате ли да не ходите на избори въобще
Частно училище в София изгони двама шестокласници, след като родителите им оспорвали увеличението на таксите
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДЕН ЗА РЕСТАРТ: ГЕРБ пренарежда редиците - нов екип поема контрола (ВИДЕО/СНИМКИ)
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Койна Русева скочи срещу непълнолетните родители. Синеоката красавица се възмути от безотговорното поведение на днешните тийнейджъри, които раждат деца, без дори да помислят за последствията.
препоръчано
В мрежата Койна се върна към своите младежки години и си спомни, че е имала съвсем различно мислене, пише ежедневник.
"Не знам тези 18-годишни симпатяги вероятно са намерили по-рано себе си, но много се съмнявам. Животът не е стигал само до това да хапнем, да пийнем и да е..., тези три неща. Била съм като всеки идиот тийнейджър, доста дива, но днешните млади са напълно безотговорни към децата, които правят", споделя актрисата.
ГОРДОСТ! Койна Русева с голяма новина за дъщеря си
31696
на 28.07.2018
САМО В ПИК И "РЕТРО"! Койна Русева джигит на пътя
53787
на 22.04.2018


