BG EN

Кокаин за един милион евро откриха гръцките власти на пристанище Пирея

Европа

Кокаин за един милион евро откриха гръцките власти на пристанище Пирея

13219
на 13.06.2024
Кокаин за един милион евро откриха гръцките власти на пристанище Пирея
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гръцката полиция откри 21 кг кокаин в контейнер с банани на пристанище Пирея. Пазарната цена на улицата на открития вчера наркотик се изчислява на един милион евро, съобщава в. „Катимерини“.

препоръчано

Контейнерът е пристигнал от Еквадор. Преценен като подозрителен, контейнерът е бил подложен на рентгенова проверка, а след това претърсен от полицаи и специално обучени кучета.

През последните пет години гръцките власти са конфискували три тона кокаин, вкаран нелегално в Гърция по подобен начин, отбелязва „Катимерини“.

Разследването по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК