BG EN

Кола-бомба е избухнала край консулството на САЩ в Ирбил

СВЕТЪТ ДНЕС

Кола-бомба е избухнала край консулството на САЩ в Ирбил

9054
на 17.04.2015
Кола-бомба е избухнала край консулството на САЩ в Ирбил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кола-бомба е избухнала в близост до консулството на САЩ в иракския град Ирбил, столица на автономния кюрдски региона, предаде кореспондент на телевизия Al Arabiya .

препоръчано

Ахмед Хамадани, кореспондент на телевизионния канал в Ирак, съобщи, че от мястото на експлозията се издига черен дим.
Иракски Кюрдистан е смятан за най-безопасния регион в обхваната от конфликти страна.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК