ГОРЕЩО
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В близост до международното летище на столицата на Сомалия - Могадишу, е избухнал взрив, който според очевидци е причинен от миниран лек автомобил, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.
Тази информация е потвърдена от службата за сигурност към летището, но оттам са отказали да дадат повече подробности за инцидента. Този вид терористични атаки е често използвана практика на радикалното ислямско движение „Аш-Шабаб”, допълва Reuters.
препоръчано
НАСА откри амоняк на спътника на Юпитер Европа
1332
преди 10 минути
Гръцката община Пиргос под вода: Училищата са затворени, евакуирани са хора
3834
преди 50 минути
ТЕЧ ОТ НАТО! Заловиха гръцки ВВС полковник за шпионаж в полза на Китай
9234
преди 2 часа


