BG EN

Кола-бомба уби 12 души в Ирак

СВЕТЪТ ДНЕС

Кола-бомба уби 12 души в Ирак

5604
на 24.09.2016
Кола-бомба уби 12 души в Ирак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дванадесет души са загинали в събота при атака срещу контролно-пропускателен пункт на полицията в иракския град Тикрит, предава Reuters, като се позовава на източници от силите за сигурност и армията.

препоръчано

Един от нападателите е бил ликвидиран, след като е убил четирима полицейски служители. Двама други са навлезли във вътрешността на Тикрит, където при детонирането на експлозивите, заложени в превозното им средство, са загинали осем души, съобщава "Фокус". Ранени при нападението са 23 души.

Към момента нито една групитовка не е поела отговорност за атаката, която е първа по рода си, след като през април 2015 г. градът беше освободен от контрола на близкоизточната радикална групировка „Ислямска държава“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК