ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Делян Пеевски: Внасяме промени в Закона за бюджета на ДОО, които предвиждат великденски добавки за пенсионерите под прага на бедността
МЪГЛИВО УТРО: Слънцето пробива и вдига температурите до 15° - малко облаци в небето развалят усещането за истинска пролет (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кола се качи на трамвайните релси на столичния булевард "Цар Борис III", стана ясно от кадри в социалните мрежи.
препоръчано
Инцидентът е станал около 15 часа днес на кръстовището с бул. "Тодор Каблешков".
Причината не е ясна.
Няма данни за пострадали при инцидента, но движението на трамваите в посока центъра е блокирано.
Кола и трамвай се натресоха на оживен булевард
28506
на 11.10.2024


