ГОРЕЩО
ОПИТ ЗА СПЛАШВАНЕ? Бивш служител на МВР: ТЕЗИ ДУМИ на Демерджиев към Десислава Атанасова минават всякакви граници...
"ТОЧНИЯТ С ПАРИТЕ" ПАК СЕ ОПЛЕТЕ: Демерджиев сам си обърка версията за "Магнитски"
"ТОВА ЗВУЧИ НЕСЕРИОЗНО": Теменужка Петкова разкъса тезата на Демерджиев за манипулирани масиви на МВР
НАЙ-СТРАШНАТА БИТКА: Бившият вицепремиер Атанас Зафиров претърпя тежка онкологична операция в Истанбул
АРХИВИТЕ ПОМНЯТ! Киро вдигна самолета, за да води Лена на лукс вечеря в Солун - масрафа го платиха българите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тази нощ около 01.15 часа в Районно управление - Поморие е получено съобщение за пожар, възникнал по време на движение в лек автомобил "Рено Рапид", с варненска регистрация, в района на около 3 км от село Горица в посока село Просеник.
Констатирано е, че автомобилът е управляван от 51-годишния К.А. от Варна. Вследствие на пожара Реното изгоряло напълно, пише burgas24.bg.
По данни на водача по време на движение забелязал пушек, излизащ в купето изпод краката му. Отбил вдясно на пътя и спрял, като отваряйки предния капак видял пламък от долната част на двигателя. Огънят обхванал предната част на автомобила. Пожарът е потушен от двама огнеборци и един противопожарен автомобил.
препоръчано
свързани новини
Кола се запали в движение в Гоце Делчев
10103
на 27.07.2015
Забраниха къпането във всички водоеми в община Невестино
6540
преди 5 часа
Община Дупница обяви тридневен траур след трагедията в Струма
6193
преди 6 часа
Жена спаси малки щъркели, паднали от гнездото си заради силна буря
15036
на 04.07.2026


