ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
Маркетинговият отдел на английския футболен клуб Арсенал си навлече гнева на десетки хиляди запалянковци
Маркетинговият отдел на английския футболен клуб Арсенал си навлече гнева на десетки хиляди запалянковци. Причината - представители на топчиите изпратили над 20 000 празнични кутии на по-младите червено-бели привърженици. В тях обаче, вместо красив талисман, феновете заварили картички на напусналите звезди - Робин ван Перси и Александър Сонг, които подписаха съответно с Манчестър Юнайтед и Барселона през зимния трансферен прозорец. [caption id="attachment_9830" align="alignleft" width="310"]
Картичката, предизвикала смут у феновете на Арсенал ![/caption]
"Това е позор. Шефовете ни успяха да продадат най-добрите си футболисти и да завишат цената на абонаментните карти, но парите им явно не са стигнали за нови новогодишни картички", написаха гневни фенове в социалната мрежа Yahoo.
Най-доволни от трагикомичната случка останаха привържениците от вечния враг Тотнъм, които философски посочваха, че със спестените пари Арсен Венгер най-вероятно ще куп и Меси и Кристиано Роналдо на Нова година. препоръчано


