ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Будките на берлинския коледен базар на „Брайтшайдплац“ са отворили отново, три дни след като камион се вряза в тях, убивайки 12 и ранявайки около 50 души, предаде Euronews, цитиран от "Фокус".
Мястото в момента е обградено с бетонни ограждения. Критиците на германските власти сочат, че е трябвало такива да бъдат поставени веднага след като разузнавателните агенции на САЩ са предупредили, че традиционните коледни пазари може да бъдат основни цели за терористични нападения.
препоръчано


