ГОРЕЩО
СЛЪНЦЕТО Е НЕМИЛОСТИВО! Вятър докарва облаци, от които на места ще ливне краткотраен дъжд с гръмотевици. Възможни са и градушки (КАРТИ)
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
Атаките в страната зачестяват
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 60 души са загинали, а други 200 са ранени при серия от взривове на коли-бомби в населени предимно с шиити квартали на Багдад, предаде Ройтерс.
препоръчано
Деветте отделни експлозии срещу пазари и оживени търговски улици, които изглежда са координирани, наподобяват атаките в Багдад от вторник, при които загинаха 50 души.
Атаките в Ирак зачестиха след началото на годината. Месец юли, когато повече от 1000 души бяха убити, стана най-кървавият месец след 2008 година насам, по данни на ООН.
Президентът на Иран: Моментът е подходящ за сключване на споразумение със САЩ
5866
преди 58 минути
Снаряд удари кораб край бреговете на Оман, избухна пожар
7962
преди 15 часа
Турция, Саудитска Арабия и Пакистан подписаха тристранно споразумение за отбрана
11636
на 07.08.2026
Уганда изпраща военни в ивицата Газа
8651
на 07.08.2026


