Колосална драма на "Лудогорец Арена"! От 2:0 до 2:3 - тежка загуба за "орлите"

69028
на 20.09.2018
Колосална драма на Лудогорец Арена! От 2:0 до 2:3 - тежка загуба за орлите

Лудогорец загуби от Байер Леверкузен с 2:3 в първи мач от група А на Лига Европа. "Орлите" поведоха с 2:0 в срещата, която се проведе в Разград, но допуснаха пълен обрат.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Кешерю в осмата минута от фаул прати топката в долния ляв ъгъл на вратата - 1:0 за Лудогорец.

Разградчани поведоха с 2:0 в 31-ата минута, Вандерсон проби по лявото крило и центрира прецизно в наказателното поле, където Марселиньо не сгреши.

Хавертц в 38-ата минута се възползва от грешка в отбраната на домакините и намали пасива на немците до 1:2.

В 63-ата минута Телин от близка дистанция реализира за 2:2.

Обратът стана пълен в 69-ата минута, когато Хавертц с прецизен шут от границата на наказателното поле вкара за 3:2 за Леверкузен.

Антон Недялков в 75-ата минута се извиси с глава и прати кълбото в гредата, малшанс за Лудогорец в ситуацията. До края на мача разградчани не успяха да изравнят, така подопечните на Аутуори записаха поражение като домакини.

В карето са още отборите на АЕК Ларнака и Цюрих. Швейцарците записаха успех с 1:0 тази вечер в Кипър. Първите два тима в групата ще продължат напред в турнира. В следващия кръг "орлите" ще гостуват на Цюрих.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 3. Недялков, 6. Натанаел, 18. Дяков, 10. Кампаняро, 92. Лукоки, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю

Треньор: Пауло Аутуори

БАЙЕР Л: 1. Храдецки, 4. Та, 5. С. Бендер, 7. Паулиньо, 8. Л. Бендер, 10. Брант, 11. Телин, 18. Вендел, 21. Коор, 23. Вайзер, 29. Хавертц

Треньор: Хайко Херлих

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)