BG EN

Колтуклиева: Христо Иванов чака от Радев третия мандат, а партията му се тресе от афери

ЧАС ПИК

Колтуклиева: Христо Иванов чака от Радев третия мандат, а партията му се тресе от афери

48721
на 12.01.2023
Колтуклиева: Христо Иванов чака от Радев третия мандат, а партията му се тресе от афери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Христо Иванов чака президентът Радев да му връчи третия мандат. Чака вече трети път. Готов е на всичко.
В същото време:

препоръчано

- коалиционният партньор на “Да, България” ДСБ се тресе, Атанас Атанасов се бори с вътрешно-партийни проблеми.

- Албена Симеонова, депутат от “Демократична България”, е заподозряна във връзки с британеца Дейвид Бодил, издирван с червена бюлетина от Интерпол за тероризъм.

- в България и в САЩ се провежда широкомащабна акция срещу крипто-компанията Nexo на Антони Тренчев, бивш депутат от “Реформаторския блок”, чийто основател беше ДСБ, а съпредседател - Радан Кънев, понастоящем - евродепутат.

Чисти и спретнати отвсякъде. Готови да управляват България с ”Промяната”, също така партия светла, без петно в биографията. Какво ни дойде до главата?!

Соня Колтуклиева

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК