ГОРЕЩО
Пореден провал на Васил Терзиев с боклука в София: От юли спират да чистят голям район, кварталите може да бъдат затрупани с отпадъци
ДНЕС: Приемат окончателно мерките срещу високите цени
Случаят с черешите - ежедневната борба на нормалните българи срещу нецивилизованите
НОВИ ДОКУМЕНТИ: Нотариуса изнудвал магистрати и служители на НАП с компромати
СУПЕР ШОУ! Караколев погна "набития“ Мирчев по жълтите павета - рожбата на партията от Крушари отказва да каже извини ли се на доставчика от "Глово“ (ВИДЕО)
Америка
Колумбийските въстаници от „Армията за национално освобождение“ са отвлекли осем младежи
8838
на 09.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Членовете на колумбийската въстаническа групировка „Армия за национално освобождение“ (АНО) са отвлекли осем души в провинцията Чоко в западната част на страната, предаде ТАСС.
препоръчано
„Осем младежи бяха отвлечени в град Сесего“, заяви министърът на отбраната Луис Карлос Вилегас. „В момента армията ни провежда операция по преследване на АНОТ. Надяваме се, че тя ще приключи със спасяването на тези осем млади хора“, добави той.
Министърът посочи, че правителството на Колумбия е взело решение да изпрати допълнителни части за засилването на сигурността в Чоко. Числеността на военните в провинцията трябва да бъде увеличено от 6300 до 6800 души.
свързани новини
Отвлякоха сътрудник на ООН в Колумбия
5378
на 04.05.2017
Полицията също ще получи подкрепления.
Фокус
Тръмп: Иран ме помоли да спра с бомбардировките
7968
преди 1 часа
Тръмп: Иран се бави прекалено с преговорите и ще плати цената
8827
преди 18 часа
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
55861
на 09.06.2026


