ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
РАВНИ ПРЕД ЗАКОНА: Румен Радев глобен в изборния ден (СНИМКА)
НЕЛЕП ИНЦИДЕНТ: Падна парапет от сградата на НДК, 15-годишно момче е в кома
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лудогорец преотстъпи нападателя Матиас Тисера на аржентинския елитен Уракан, съобщиха от клуба.
препоръчано
Южноамериканският клуб ще плати наем на отбора от Разград, като в договора между двата клуба има опция за закупуването на футболиста. Изминалият сезон бе силен за Уракан, като тимът завърши на четвърто място, пред местните грандове Ривър Плейт и Бока Хуниорс.
“С нетърпение очаквам да започна подготовка с новия ми тим. Пожелавам успех на Лудогорец в борбата за титлата и мачовете в Европа”, коментира Матиас Тисера своя трансфер.
Тисера, който е част от Лудогорец от 2021 година, е изиграл 96 мача за отбора от Разград, в които е отбелязал 28 гола и е записал 9 асистенции във всички турнири.
Спартак и Берое откриват дуелите за оставане в Първа лига
7693
преди 10 часа
САМО С ТРИ МАЧА: ЦСКА с колосални приходи
12214
преди 12 часа
КРИЗА: Тежка ситуация в Спартак Варна
7404
преди 14 часа


