BG EN

Комисарката Цонева лъже, че ПИК не й дава думата!

ЧАС ПИК

Комисарката Цонева лъже, че ПИК не й дава думата!

19098
на 25.11.2014
Комисарката Цонева лъже, че ПИК не й дава думата!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Комисарката на "Протестна мрежа" Антоанета Цонева продължава да сипе нагли клевети по адрес на най-четената българска електронна медия.

препоръчано

В пространните си изявления пред медиите от кръга "Капитал", Цонева с пяна на устата се оплаква, че медията ни не публикува и другата гледна точка.

Това не е вярно, г-жо Цонева! Вие добре го знаете. Много пъти сме ви давали възможност да изразите позицията си, но вие не сте се възползвала.

В същото време Цонева всеки ден гастролира в ефира на "Би Ти Ви" и "Нова", където водещите охотно я оставят да бръщолеви срещу ПИК, а след това не търсят мнението на медията ни.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК