BG EN

Компютърен срив блокира влаковете в Нидерландия

Европа

Компютърен срив блокира влаковете в Нидерландия

6411
на 05.06.2023
Компютърен срив блокира влаковете в Нидерландия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Компютърен срив създаде сериозни проблеми за движението на влаковете в Нидерландия, съобщава Ройтерс, като се позовава на местната жп компания Ен Ес (NS).

препоръчано

Засегнати са влаковете в района на столицата Амстердам и на други части на страната.

Сривът в компютърните мрежи е настъпил вчера в късния следобед, но проблемът все още не е решен, предава БТА.

От компанията посочват, че проблемите ще засегнат и движението на международните влакове от Амстердам.

Не е ясно колко време ще е нужно за отстраняване на проблема, уточняват от Ен Ес.

По данни на нидерландската агенция А Ен Пе около 100 души е трябвало да прекарат нощта на гарата в Утрехт, а стотици фенове на британската поп звезда Хари Стайлс е трябвало да чакат цяла нощ след концерта му в Амстердам, за да намерят алтернативен транспорт към дома.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК