BG EN

Кон счупи черепа на младеж в симитлийско село

Инциденти

Кон счупи черепа на младеж в симитлийско село

3904
на 20.08.2013
Кон счупи черепа на младеж в симитлийско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кон влачи младеж при нелеп инцидент днес над симитлийското село Сенокос. Животът на 17-годишния А. Бошнаков е в опасност, след като получил тежка черепно-мозъчна травма при инцидента в гората, пише struma.bg.

препоръчано

Тийнейджърът пострадал днес около обяд в сечище под връх Пирин. Пред лекарите близките на младежа твърдели, че е паднал от кон, който го влачил и контузил сериозно главата му.

Момчето пристигнало от велинградското село Грашево заедно с родителите си, които работят сезонно в гората над Сенокос. 

Оказана му е първа помощ на място от пристигнал спешен екип от Симитли, след това младежът е транспортиран в „Пирогов“. 

Според медиците момчето е със счупен череп, мозъчен кръвоизлив и се нуждае от спешна животоспасяваща операция. За инцидента е информирана и полицията.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК