BG EN

Конгресмен се изказа в защита на Николас Мадуро

СВЕТЪТ ДНЕС

Конгресмен се изказа в защита на Николас Мадуро

7026
на 02.05.2019
Конгресмен се изказа в защита на Николас Мадуро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Членът на Камарата на представителите на САЩ от демократическата партия Илхан Омар заяви в телевизионното предаване Democracy Now!, че Съединените щати носят отговорност за ситуацията във Венецуела, съобщава Mediaite.

препоръчано

По думите на Омар, много решения на американските власти са довели до „разруха” във Венецуела и САЩ „по всичко изглежда са подготвили почвата” за ситуацията, в която в момента е латиноамериканската страна. Също така тя подчертава, че  САЩ дълго време са „тормозили” венецуелския президент Николас Мадуро.

Омар е първата мюсюлманка и първата американка от сомалийски произход, избрана в Конгреса на САЩ.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК