ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полузащитникът на Монако Жофри Кондогбия официално премина в Интер Милано, съобщи сайтът на "нерадзурите". 22-годишният дефанзивен халф се е договорил за петгодишен контракт, по силата на който ще получава по 4 млн. евро на сезон плюс бонуси.
препоръчано
Днес той ще премине медицински изследвания в ломбардския клуб, който ще плати за него 35 млн. евро. Кондогбия отхвърли оферта на Милан, за да премине в състава на градския конкурент. Миналият сезон той игра в 23 мача на Монако от първенството на Франция и 8 в Шампионската лига.
ЗАРАДИ СВЕТОВНОТО: Тежки обвинения към президента на ФИФА
10700
преди 12 часа
УЕФА няма да въвежда пауза за хидратация на ЕВРО 2028
5261
преди 15 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
18386
преди 22 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
15762
на 21.06.2026


