ГОРЕЩО
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
НЕ ПРИБИРАЙТЕ ЧАДЪРИТЕ: Облачно, дъждовно и ветровито през целия ден (КАРТА)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаква се Съветът за сигурност на ООН единодушно да осъди с декларация извеждането на ракета от КНДР, предаде АФП. Смятаме, че е налице консенсус да бъде осъдено това нарушение на санкциите на ООН, заяви преди началото на свиканото спешно съвещание посланикът на Венецуела Рафаел Рамирес Карено, чиято страна председателства този месец Съвета за сигурност.
препоръчано
КНДР готви нови ядрени изпитания
6808
на 07.02.2016


