ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Консерваторите на британския премиер Дейвид Камерън очакват да спечелят 316 места в парламента в Лондон, но това е под необходимите за мнозинства 326.
препоръчано
Лейбъристите имат 239, сочи екзит пол, публикуван след приключване на изборния ден в Обединеното кралство.
Малкият коалиционен партньор на управляващите - либерал-демократите - могат да спечелят 10 места, сочат още данни от сондажите, публикувани от британските медии. /АФП
Консерватори и лейбъристи наравно дни преди вота
5922
на 05.05.2015


