ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Час Пик ГЛАВНА
Конституционалистът Борислав Цеков: Шарлатани на власт означава застой, шуробаджанащина и грабеж
80846
на 04.03.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шарлатани на власт означава застой, шуробаджанащина и грабеж. Това пише в свой коментар конституционалистът Борислав Цеков.
препоръчано
Според него, ако по някакъв начин Киро и Асен, отново се върнат на власт, България ще се превърне в балканско Приднестровие.
Ето и цялото мнение на топ юриста в социалната мрежа:
То, че има как, е ясно. Това, което не е ясно на някои обаче е, че с шарлатани няма как.
Шарлатани на власт означава застой, шуробаджанащина, грабеж и дрейф към Евразия.
Ще превърнат България в нещо като балканско Приднестровие - изостанало и безперспективно място, обречено на вегетиране в сивата зона на геополитическото безвремие.
С вас няма как, шарлатани и шарлатанки.


