BG EN

Консултативна среща при президента за заплахите пред националната сигурност

Политика

Консултативна среща при президента за заплахите пред националната сигурност

8491
на 11.10.2023
Консултативна среща при президента за заплахите пред националната сигурност
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът Румен Радев свиква консултативна среща за рисковете и заплахите пред националната сигурност в резултат на актуалните конфликти. Ще бъдат обсъдени и мерките за тяхното минимизиране, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

препоръчано

Срещата е планирана за днес, 11 октомври, от 18:00 часа. Поканени са председателят на Народното събрание, министър-председателят, заместник министър-председателят, министърът на отбраната, началникът на отбраната, министърът на вътрешните работи, главният секретар на Министерство на вътрешните работи, председателят на Държавна агенция „Национална сигурност“, председателят на Държавна агенция „Разузнаване“ и директорът на Служба „Военно разузнаване“.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК